dentlandia

Oferta

Witamy Państwa na stronie gabinetu Dentlandia

Dentlandia to jedyny gabinet stomatologiczny w Białymstoku i województwie podlaskim stworzony wyłącznie dla dzieci. Gabinet został założony w 1995 roku przez mojego ojca, od kilku lat prowadzę go sama kontynuując tradycje rodzinne.
Od ponad 10 lat rozwijamy się i stale podnosimy swoje kwalifikacje. Inwestujemy w materiały i sprzęt najwyższej jakości. Ostatnim nabytkiem gabinetu jest wspaniały fotel dentystyczny w kształcie dinozaura oraz jeden z naszych sposobów na bezstresowe leczenie Maluchów - gaz rozweselająco-relaksujący. Nagrodą za naszą pracę są zdrowe i szczere uśmiechy małych Pacjentów oraz ich rodziców. W tym roku zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie pt. "TUTAJ WPADA DZIECINADA" zorganizowanym przez Gazetę. Wraz z personelem dziękuję Państwu za to, że przez 10 lat jesteście z nami. Mamy nadzieję, że nasi Pacjenci wrócą do nas ze swoimi Pociechami.

Lek. stom. Magdalena Ziemkowska - Suchodolska - moje dyplomy

Anna Błaszczuk dentystka - moje dyplomy

Pracuję w Dentlandii od ponad dziesięciu lat. Podobno potrafię zaczarować pacjentów, bo leczę ich ząbki nie przy użyciu powszechnie znanych narzędzi ale za pomocą ,,elektrycznej szczoteczki", ,,plastelinek"(dzieci uwielbiają wybierać kolory), ,,latareczki" czy ,,rurki-słonika''. Praca z dziećmi daje mi dużą satysfakcję ale wymaga też cierpliwości i umiejętności oddziaływania na młodego człowieka. Cieszę się gdy uda mi się ,,oswoić'' nieco wylęknioną ,,duszę'' i sprawnie przeprowadzić leczenie. A potem? Oczywiście zaproszenie do szuflady pełnej nagród za dzielność! Dzieciaki uwielbiają ten moment a ja uwielbiam pełne nadziei pytania ,,kiedy tu jeszcze przyjdziemy?''

W wolnych chwilach, kiedy nie leczę mlecznych ząbków i gdy nie radzę jak dbać o piękny uśmiech nastolatka wyjeżdżam z rodziną daleko za miasto i aktywnie wspólnie wypoczywamy.

Justyna Hajduk dentystka - moje dyplomy

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Stomatologią dziecięcą fascynuję się od początku nauki zawodu. Jestem przekonana, że przy odpowiednim podejściu lekarza leczenie dzieci może być przyjemnym obowiązkiem. Zaprzyjaźnienie się z dzieckiem i wzbudzenie zaufania, od pierwszej wizyty, pozwala mi realizować się jako lekarz Państwa pociech. Czerpię ogromną satysfakcję ze swojej pracy, główny nacisk kładę na profilaktykę próchnicy oraz profilaktykę ortodontyczną.

Obok stomatologii bez reszty pochłania mnie narciarstwo i żeglarstwo.

Agnieszka Kozarez asystentka stomatologiczna

Barbara Derewońko asystentka stomatologiczna

Paulina Sienkiewicz lekarz stomatologii (w trakcie specjalizacji z protetyki)

© 2010 Dentlandia | Autorzy: b85

Poznaj nas | Oferta | Porady | Kontakt